Oferta dla firm

Różnego rodzaju kosze, skrzynki i ozdoby wykonane z wikliny są znakomitą propozycją do wyposażenia nie tylko Państwa domu czy ogrodu, ale również firmy! Wyroby wiklinowe najczęściej sprawdzają się w sklepach spożywczych, piekarniach, restauracjach, ale i nie tylko. Wiklina to produkt ekologiczny, a więc uniwersalny i ponadczasowy! Zapewniamy, że podczas użytkowania „wikliniaków” szybko docenią Państwo ich funkcjonalność. To sprawdzony przez wielu przedsiębiorców, cieszący się uznaniem - niezawodny produkt!

Dla odbiorców hurtowych oraz firm, które zechciałyby wykorzystywać wyroby z wikliny w swojej działalności, oferujemy szeroką gamę produktów najwyższej jakości w dowolnych rozmiarach, kształtach oraz ilościach.

W naszej ofercie posiadamy wszelkiego typu kosze wystawowe, kosze piekarnicze na wymiar, szuflady wiklinowe, pojemniki w dowolnych kształtach oraz różnym wzornictwie dopasowane do indywidualnych potrzeb odbiorców.

Część naszej oferty obejmuje między innymi: - kosze wiklinowe typu Roller - kosze do prezentacji i ekspozycji towarów - kosze do sklepu samoobsługowego (owalne lub prostokątne) - kosze transportowe - kosze regałowe (najczęściej używane przez piekarnie) - kosze do prezentacji pieczywa - kosze prezentowe z uchwytem lub bez - tace oraz podkładki

Realizujemy również zamówienia hurtowe na kosze wiklinowe i skrzynki prezentowe wszelkiego rodzaju, maty wiklinowe, wyposażenie do restauracji, sklepów, meble ogrodowe oraz wiklinę w postaci surowca do dalszej obróbki.

Oprócz wykonywanych stale artykułów z wikliny, na podstawie sporządzonej oferty, jesteśmy gotowi podjąć się zrealizowania również indywidualnych projektów plecionkarskich zleconych przez Państwa.

Wytwarzane przez naszych artystów produkty z wikliny cieszą się niesłabnącą popularnością, gdyż oprócz znakomitego efektu estetycznego są praktyczne i niezwykle trwałe.

*Koszty wysyłki ustalamy podczas weryfikacji zamówienia. Są one uzależnione od liczby i wielkości zamawianych produktów oraz od opłat pobieranych przez firmy przewozowe.

*W przypadku zainteresowania cenami hurtowymi produktów wiklinowych prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

   

Copyright 2013 Wikliniak.pl